Kontakt

Välkommen att kontakta oss om våra produkter.
Våra öppettider är måndag-torsdag 07.00-16.30. Fredagar 07.00-14.00

MOAB Michael Oldin AB Org. Nr. 556279-2894
Marsvägen 5, 692 34 Kumla Momsreg. Nr. SE556279289401
Telefon. 019-58 70 70,  Fax: 019-58 70 75
Mail: order@moab.se
Försäljning Försäljning Försäljning & VD
Lars Hjalmarsson Ronja Oldin Michael Oldin
019-58 73 81 019-58 70 78 019-58 70 72
073-058 70 78 070-558 30 50
lars.hjalmarsson@moab.se ronja.oldin@moab.se michael.oldin@moab.se
Produktion styckning Produktion charkprodukter
Thomas Nilsson
0703-42 41 31
thomas.nilsson@moab.se
Mats Malmström
019-58 70 76
mats.malmstrom@moab.se
Logistik/transport Ekonomi/administration        Service & Reparationer
Stefan Schiege
019-58 70 73
stefan.schiege@moab.se
Liselott Lundström                    Jari Nojonen
019-58 70 79                              070-540 51 23
liselott.lundstrom@moab.se       jari.nojonen@moab.se